intoit

START-UP STUDIO

Každý úspěšný business začíná dobrým nápadem. Ale jen 7 % nápadů nakonec uspěje. Bude ten váš mezi nimi?

Zbrklá rozhodnutí jsou vždy riskantní. Využijte naše schopnosti v oblasti validace tržní potřeby a analýzy trhu, zjišťování postojů a potřeb zákazníků a silných a slabých stránek konkurence. S těmito znalostmi pak společně připravíme prototyp produktu, který otestujeme na reálných lidech. Tato data vám kromě škálování růstu pomohou atraktivně odprezentovat váš projekt boardu nebo investorům.

Typické situace, které řešíme pro naše klienty

Oblast startupů nám není cizí a máme připravený proces
Prohlédněte si, na čem jsme
v nedávné době pracovali
Aplikace Bubbly pomocí gamifikace propojuje organizátory eventů s ideálními brigádníky
product design
prototyping
creative branding
app
Nabídka práce v eventech byla na internetu vždy velice nepřehledná a bolestivá pro obě strany: mladou generaci zvyklou na TikTok nebaví procházet nestrukturované inzeráty na mnoha místech od pořadatelů s nejasnou historií. A naopak organizátoři nemají jistotu, že budou uchazeči spolehliví a vůbec dorazí. Vytvořili jsme hravý “Tinder pro brigády”, kde navíc organizátoři vidí scoring uchazečů dle jejich předchozí spolehlivosti. Zájemcům se zobrazují pouze relevantní nabídky podle vlastního profilu zájmů a finančních preferencí, navíc jsou motivováni ke sbírání bodů za dobrou práci.
Zaleťsi hlídá ty nejvýhodnější letenky a rozšířilo zájem o cestování mezi čechy
market research
product design
ux
Převzali jsme aplikaci, která byla nepřehledná a nefunkční. Na základě hloubkových rozhovorů jsme zjistili, že lidé by ocenili hlídač letenek a konkrétní funkce, jako například filtr “všechny letenky mimo Evropu do 8000 Kč”. Svého času byl námi navržený hlídač letenek jediný na trhu, následně jej v obdobách začala využívat i konkurence. Po úpravě aplikace měl celý projekt parádní čísla. Za den ji využívalo dva a půl tisíce lidí a co je nejdůležitější, prodej letenek se zvedl o 15 %. Aplikace funguje jako komunitní sociální síť pro cestovatele. Byli jsme u změny chování populace. Díky nám si nyní statisíce lidí kupují letenky, které by je dříve nezajímaly.
Healthiary: Umělá inteligence v mobilu pomáhá zachránit životy pacientům s rakovinou
market research
product design
ux & prototyping
Mobilní aplikace využívá pokročilé technologie v oblasti prediktivního zdraví. V první verzi nebylo jasné na jaké uživatelé cílí a co jsou jejich hlavní potřeby, používání bylo časově náročné a bez odměny. My jsme na základě uživatelských testování identifikovali velkou příležitost v oblasti pomoci onkologickým pacientům a zúžili zaměření aplikace pouze na tuto oblast. Transformovali jsme aplikaci tak, aby byla pro pacienty užitečná a pomohla jim zvládat složité životní situace, vč. prehabilitace. Kromě správných informací ve správný čas také pomáhá gamifikovaně trackovat potřebné aktivity, čímž zvyšuje úspěšnost následné léčby.
Leadspicker boduje v Silicon Valley a získává masivní investici
product design
prototyping
Unikátní nástroj na vyhledávání startupů a firem se časem snažil poskytnout tolik nových funkcí, až postupně zahltil své uživatele. Na základě důkladného průzkumu konkurence a hloubkových rozhovorů s uživateli jsme provedli kompletní redesign s citem pro lehkost. Díky přehlednému onboardingu se výrazně snížil churn uživatelů a zvýšila doba používání aplikace, což umožnilo nabízet produkt více škálovatelně. Díky tomu se Leadspicker dostal na legendární TechCrunch Disrupt v Silicon Valley a následně získal významnou investici na svůj rozvoj. Dál pracujeme na dalších nástrojích v jejich portfoliu.
J&T banka: výjimečné internetové bankovnictví pro výjimečnou banku.
market research
ux & prototyping
creative design
J&T Banka je privátní banka pro ty nejnáročnější klienty, které si pečlivě vybírá. Prostřednictvím osobních bankéřů pak poskytuje své bankovní a investiční služby v uvolněném a přátelském prostředí vč. vlastní exkluzivní kavárny. V roce 2014 jsme dokončili první moderní internet banking, který se se svým uvolněným a exkluzivním vzhledem i dnes po osmi letech stále řadí mezi TOP 10 nejlépe hodnocených uživatelských prostředí pro obsluhu bankovních produktů. Komplexní několikaletý projekt zahrnoval zpracování stovek use-cases a výsledný prototyp obsahoval přes ~500 unikátních obrazovek.
Enrep díky AI předvídá potenciální rizikové situace v energetice
product design
prototyping
V každé energetické infrastruktuře je extrémně komplexní soustava IoT zařízení, které generují miliony informací každou minutu. Enrep díky machine learningu a znalosti vzorců situací v této mase signálů najde ty podstatné. Agilní metodikou vývoje se nám podařilo vytvořit nástroj, který analyzuje anomálie v energetické síti a předvídá rizikové situace, které mohou vést k výpadkům nebo nákladným opravám. O takových rizicích s předstihem informuje odpovědné osoby a předá všechny podstatné informace. Systém zároveň nabízí komplexní reporting pro detailní diagnostiku prvků v soustavě.