jak to děláme?

Pro přípravu on-line strategií webového marketingu využíváme vlastní metodiku intoit approach. Ta nám umožňuje každému klientovi namixovat strategii kampaně až z 11 různých komponent, které vzájemně propojíme

intoit approach
image/svg+xml
image/svg+xml

Web a rozvoje webů

Navrhujeme a vyvíjíme weby, microsites, rezervační a komunitní portály značky WebProduction®. Cíle každého webu jsou většinou tři. Měl by: reprezentovat vaši značku a podporovat správné vnímání publikem, představit vás a vaši nabídku produktů a služeb, plnit obchodní cíle - generovat poptávky, objednávky, nebo dotazy z webu. Konvertovat návštěvníky na zákazníky.

web

image/svg+xml

Image & identity design

We are image makers. Pomůžeme vám vytvořit značku s unikátní identitou, která bude skvěle reprezentovat vaši společnost nebo produkty.

image&identity design

image/svg+xml

SEO - optimalizace nalezitelnosti ve vyhledávačích

Dobře navržená obsahová strategie webu může sama o sobě přitáhnout významnou část relevantních návštěvníků. Druhým krokem k získání kvalitní návštěvnosti je vhodná taktika pro získávání zpětných odkazů.

SEO

image/svg+xml

PPC kampaně a další kanály jako affiliate marketing

Proklikové kampaně ve vyhledávačích a sociálních sítích se hodí, pokud chcete instantní návštěvnost a platit pouze za výsledky - návštěvníky kteří opravdu přijdou. Affiliate program zapojí další profesionály, aby pracovali za odměnu ze získaných prodejů.

kampaně

a další kanály

image/svg+xml

Sociální sítě

Připravíme strategii, jak na sociálních médiích vystupovat. Vybereme ty vhodné sítě pro vaši značku a cílovou skupinu a pomůžeme vám s přípravou redakčních plánů obsahu. Navrhneme grafiku vašich profilů a příspěvků a zaškolíme vás v používání sociálních médií včetně krizové komunikace.

sociální
sítě

image/svg+xml

Infografiky, e-booky a další informační materiály

Spoluvytváříme a designujeme infografiky a elektronické publikace. Pomůžeme vám sdělit zajímavé informace zábavnou formou, takže s nimi bude vaše cílová skupina v každodenním kontaktu.

infografiky
a e-booky

image/svg+xml

Interface design a použitelnost webů a aplikací

To, co odlišuje nejúspěšnější světové společnosti od ostatních je důraz na prožitek. Chcete, aby se vaše aplikace snadno používala, aby ji uživatelé sami rádi vyhledávali a spouštěli, rádi jí používali?  Známe chování uživatelů, umíme ho testovat, měřit, vyhodnocovat. Sledujeme aktuální trendy a vytváříme nové. Navrhujeme jednoduchá i komplexní grafická rozhraní s důrazem na ergonomii, přístupnost a opravdový prožitek z používání.

interface design
and usability

image/svg+xml

Hry, soutěže a aplikace pro sociální sítě

Vymýšlíme kreativní hry a soutěže, které fanoušci na sociálních sítích zbožňují. Dobře navržená zábavná aplikace vytváří nejen pouto na vaši značku, ale může vám i získat užitečné leady - přímé kontakty na vaše fanoušky.

hry, soutěže a aplikace

image/svg+xml

$

image/svg+xml

Mailing - vyžádané a personalizované newslettery

Zpravodaje které mají zajímavý obsah, přizpůsobený konkrétním zájmům každého z adresátů pomáhají udržet kontaktse značkou a budovat její oblíbenost. Ve správný moment mohou být i velmi účinným nástrojem pro konverzi návštěvníků v zákazníky a vytvářet s malými náklady i velký obchodní přínos.

Mailing

image/svg+xml

Powerful lead generation

powerful
lead generation

image/svg+xml
image/svg+xml

WPSH – výkonný hosting

Poskytujeme hosting na platformě WebProduction® pro firemní weby, microsites, e-shopy i robustní portály. Naše servery - umístěné v datacentrech po ČR i v USA - provádějí každou vteřinou miliardy operací a obsluhují statisíce návštěvníků. Navrhujeme stabilní a dlouhodobě udržitelná technologická řešení.

Rozvoj
&
tunning

image/svg+xml

$

image/svg+xml

Leady – hotové obchodní případy

Přivádíme na váš web nové klienty, kteří nakupují. V čem jsme výjimeční? Přivedeme na váš web návštěvníky, kteří už sami o produkty nebo služby podobné těm, které nabízíte vy projevili zájem. Víme, jak je najít a směřovat jejich pozornost přímo k vám. To je lead – obchodní příležitost a přímý kontakt, který od návštěvníka získáte. A jednoduše změníte v deal, tedy konkrétní objednávky nebo jiné konverze. Zajišťujeme kvalitu návštěvníků a vaše náklady na každý deal jsou jednoduše měřitelné.

LEADY

Pro interaktivní grafiku, otevřete tuto stránku na počítači.

Nádherné weby a kampaně nejsou dílem náhody:

1.
2.
3.
4.

Orientujeme se na business cíle klienta.
Pracujeme strategicky.

Máme rádi data: Měříme.
Vyhodnocujeme. Zlepšujeme.

Probouzíme emoce s důrazem na prožitek návštěvníka.

Jsme technologové i kreativci.
Nebojíme se odvážných nápadů.